MBC CUTTING TOOLS
MBC Slider
FİRMAMIZ HAKKINDA
“Baydarlar” firması olarak 1983 yılı sonlarında av tüfekleri üretimiyle ülkemizin sanayiine ivme kazandırmaya başlamıştır.

1983 ve 1987 yıllarında çifte ve süper poze olmak üzere av tüfekleri üretimi yapan firmamız 1987 ve 1993 yılları arasında Türkiye geneli başta olmak üzere Sarsılmaz, Huğlu, Üzümlü gibi sektörün önde gelen firmalarına av tüfeği parçaları üreterek üretim kapasitesini arttırmıştır.

1993 yılında Türkiye’de otomatik tüfek üretimine devletin izin vermesiyle birlikte sektördeki boşluğu yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerini kullanarak kısa sürede yurt genelinde bağlantılarını yaparak aylık 15 bin otomatik tüfek gövdesi üreterek sektördeki yerini muhafaza ederek 1997 yılına kadar devam etmiştir. 1997 yılında tekstil fabrikalarından gelen talepler doğrultusunda tekstil makinelerinin yedek parçalarını üretim portföyümüze alarak; 7 adet farklı dokuma makinesinin 1300 çeşit parçasını üretmekteyiz.

Bu ürünlerde kullanmak zorunda olduğumuz özel takımları bünyemizde üretimini yapıp kendi fabrikamızda kullanarak şu anda kesici takım bağlantı sistemlerin de bünyemize almış bulunuyoruz. 2009 yılından bu yana üretim kapasitemizi sürekli arttırarak kesici takım grubunda 2650 çeşide ulaşmanın mutluluğu içindeyiz. Her zaman en güzeline layık olan siz değerli müşterilerimiz için kaliteyi ekonomik fiyatlara sunmaktan firmamız adına gurur duymaktayız.
MİSYONUMUZ
Sürdürülebilir kalkınmayı kendimize yol haritası kabul ederek; çevreye duyarlı, en az maliyetle, paydaşlarımızın isteklerini karşılayan bir şirket olmaktır.
VİZYONUMUZ
Toplam kalite felsefesi ile Dünya Sanayisi’ne güvenilir, kaliteli ürün ve hizmet vermektir. Müşteri istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve karşılamak, kalite yönetim sistemimizin gelişimini ve etkinliğini sağlayarak iç ve dış pazarda rekabet gücümüzü arttırmak, sürekli gelişmek için tüm çalışanların eğitimini ve katılımını sağlamak, ürün kalitemizi arttırmak ve maliyetlerimizi düşürmek. Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve bu gelişmeleri her alanda uygulamak.

Genel Müdür Celil BAYDAR